Bingöl Valiliği
Bingöl Valiliği
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü
Bingöl Valiliği
Bingöl Valiliği
Personel isim listesi
Sıra No Adı Soyadı Unvanı GorevBirimi Görev Birimi (Uzun 3) Görev Birimi (Uzun 4)
1 İsa GÜLGÜR ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRÜ BATMAN ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ İL MÜDÜRLÜĞÜ    
2 Abdulkadir ARSLANBOĞA ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRÜ YAPI İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ    
3 Hasip EKİCİ ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜR YARDIMCISI BİNGÖL ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ İL MÜDÜRLÜĞÜ    
4 İrfan DAĞTEKİN MİLLİ EMLAK MÜDÜRÜ BİNGÖL ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ İL MÜDÜRLÜĞÜ    
5 Ferit BÜRLÜKKARA MÜHENDİS BİNGÖL ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ İL MÜDÜRLÜĞÜ    
6 Züleyha KARADAĞ AVUKAT (SÖZLEŞMELİ) BİNGÖL ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ İL MÜDÜRLÜĞÜ    
7 Fethullah DİNLER ŞUBE MÜDÜRÜ ALTYAPI VE KENTSEL DÖNÜŞÜM HİZMETLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
8 Ziyaettin AKSAKAL MÜHENDİS ALTYAPI VE KENTSEL DÖNÜŞÜM HİZMETLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
9 Mustafa ÖZCAN MÜHENDİS ALTYAPI VE KENTSEL DÖNÜŞÜM HİZMETLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
10 Aygül BARASI TEKNİKER ALTYAPI VE KENTSEL DÖNÜŞÜM HİZMETLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
11 Sinan ERDEN TEKNİKER ALTYAPI VE KENTSEL DÖNÜŞÜM HİZMETLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
12 Yavuz ERTAŞ VERİ HAZ. VE KONT. İŞLETMENİ ALTYAPI VE KENTSEL DÖNÜŞÜM HİZMETLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
13 M.Selim ORAK ŞUBE MÜDÜRÜ ELAZIĞ ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ İL MÜDÜRLÜĞÜ    
14 Aydın ALAS TEKNİKER AFET KOORDİNASYON VE İSKAN ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
15 Fırat TUTKAL TEKNİKER AFET KOORDİNASYON VE İSKAN ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
16 Sedat DEMİR HİZMETLİ (Ş) AFET KOORDİNASYON VE İSKAN ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
17 Fikri AKSOY KONTROL TEKNİSYENİ (İŞÇİ) AFET KOORDİNASYON VE İSKAN ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
18 Remzi KİŞİ ŞUBE MÜDÜRÜ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ, İNSAN KAYNAKLARI VE DESTEK HİZMETLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  
19 Hasan ÇİFTÇİ MÜHENDİS BİLGİ TEKNOLOJİLERİ, İNSAN KAYNAKLARI VE DESTEK HİZMETLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  
20 Mehmet Emin KORKUTATA AYNİYAT SAYMANI BİLGİ TEKNOLOJİLERİ, İNSAN KAYNAKLARI VE DESTEK HİZMETLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  
21 Sadık ELÇİ TEKNİKER BİLGİ TEKNOLOJİLERİ, İNSAN KAYNAKLARI VE DESTEK HİZMETLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  
22 Halil ACAR TEKNİKER BİLGİ TEKNOLOJİLERİ, İNSAN KAYNAKLARI VE DESTEK HİZMETLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  
23 Eşref KİŞEÇOK TEKNİKER BİLGİ TEKNOLOJİLERİ, İNSAN KAYNAKLARI VE DESTEK HİZMETLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  
24 Doğan SAZAK TEKNİKER BİLGİ TEKNOLOJİLERİ, İNSAN KAYNAKLARI VE DESTEK HİZMETLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  
25 Sertip ATAN TEKNİKER BİLGİ TEKNOLOJİLERİ, İNSAN KAYNAKLARI VE DESTEK HİZMETLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  
26 Ayten BAYSAL TEKNİKER BİLGİ TEKNOLOJİLERİ, İNSAN KAYNAKLARI VE DESTEK HİZMETLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  
27 Sin Ahmet KOÇ TEKNİKER BİLGİ TEKNOLOJİLERİ, İNSAN KAYNAKLARI VE DESTEK HİZMETLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  
28 Sedat KORKUTATA TEKNİKER BİLGİ TEKNOLOJİLERİ, İNSAN KAYNAKLARI VE DESTEK HİZMETLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  
29 Yılmaz AŞAN TEKNİSYEN BİLGİ TEKNOLOJİLERİ, İNSAN KAYNAKLARI VE DESTEK HİZMETLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  
30 Hasan ARSLAN VERİ HAZ. VE KONT. İŞLETMENİ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ, İNSAN KAYNAKLARI VE DESTEK HİZMETLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  
31 Mehmet Zeki BOZUYLA VERİ HAZ. VE KONT. İŞLETMENİ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ, İNSAN KAYNAKLARI VE DESTEK HİZMETLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  
32 Nazım DANIŞ VERİ HAZ. VE KONT. İŞLETMENİ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ, İNSAN KAYNAKLARI VE DESTEK HİZMETLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  
33 Serhat SAKUR İDARİ BÜRO GÖREVLİSİ (SÖZLEŞMELİ) BİLGİ TEKNOLOJİLERİ, İNSAN KAYNAKLARI VE DESTEK HİZMETLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  
34 Mahmut BARAÇ BEKÇİ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ, İNSAN KAYNAKLARI VE DESTEK HİZMETLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  
35 Vahyettin KANDEMİR HİZMETLİ (Ş) BİLGİ TEKNOLOJİLERİ, İNSAN KAYNAKLARI VE DESTEK HİZMETLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  
36 Muhittin GÜNAYDIN İNŞAAT USTASI (İŞÇİ) BİLGİ TEKNOLOJİLERİ, İNSAN KAYNAKLARI VE DESTEK HİZMETLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  
37 Gıyasettin KILIÇ SÜREKLİ İŞÇİ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ, İNSAN KAYNAKLARI VE DESTEK HİZMETLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  
38 Yaşar EKİNCİOĞLU SÜREKLİ İŞÇİ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ, İNSAN KAYNAKLARI VE DESTEK HİZMETLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  
39 Tahsin ÇİNTAY SÜREKLİ İŞÇİ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ, İNSAN KAYNAKLARI VE DESTEK HİZMETLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  
40 Abdulmuttalip ÇİNTAY SÜREKLİ İŞÇİ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ, İNSAN KAYNAKLARI VE DESTEK HİZMETLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  
41 Özkan KALA SÜREKLİ İŞÇİ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ, İNSAN KAYNAKLARI VE DESTEK HİZMETLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  
42 Murat DENİZ SÜREKLİ İŞÇİ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ, İNSAN KAYNAKLARI VE DESTEK HİZMETLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  
43 Umut ESENDEMİR SÜREKLİ İŞÇİ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ, İNSAN KAYNAKLARI VE DESTEK HİZMETLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  
44 Mehmet BOĞATEKİN SÜREKLİ İŞÇİ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ, İNSAN KAYNAKLARI VE DESTEK HİZMETLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  
45 İdris KIZILARSLAN SÜREKLİ İŞÇİ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ, İNSAN KAYNAKLARI VE DESTEK HİZMETLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  
46 Mehmet Sait YALNIZ SÜREKLİ İŞÇİ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ, İNSAN KAYNAKLARI VE DESTEK HİZMETLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  
47 İsmail İNAK SÜREKLİ İŞÇİ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ, İNSAN KAYNAKLARI VE DESTEK HİZMETLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  
48 Zühra ALİMOĞLU SÜREKLİ İŞÇİ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ, İNSAN KAYNAKLARI VE DESTEK HİZMETLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  
49 Mehmet ARDA SÜREKLİ İŞÇİ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ, İNSAN KAYNAKLARI VE DESTEK HİZMETLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  
50 Eşref Ziya KATRAĞ DESTEK PERSONELİ (SÖZLEŞMELİ) BİLGİ TEKNOLOJİLERİ, İNSAN KAYNAKLARI VE DESTEK HİZMETLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  
51 Şinasi ONUK VERİ HAZ. VE KONT. İŞLETMENİ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ, İNSAN KAYNAKLARI VE DESTEK HİZMETLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  
52 M. Baki ALKAN HİZMETLİ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ, İNSAN KAYNAKLARI VE DESTEK HİZMETLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  
53 Vahit ÇAY ŞUBE MÜDÜRÜ ÇED VE ÇEVRE İZİNLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
54 Aysel ÇELİK TEKNİKER ÇED VE ÇEVRE İZİNLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
55 Necat BÜRKEK TEKNİKER ÇED VE ÇEVRE İZİNLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
56 Mehmet CAV ŞUBE MÜDÜRÜ İMAR VE PLANLAMADAN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
57 Osman BERDİBEK MÜHENDİS İMAR VE PLANLAMADAN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
58 Yusuf Emre CANDAN MÜHENDİS İMAR VE PLANLAMADAN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
59 Fahrettin PALA ŞEHİR PLANCISI İMAR VE PLANLAMADAN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
60 Ahmet AYDOĞDU TEKNİKER İMAR VE PLANLAMADAN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
61 Soner OKÇUOĞLU ŞUBE MÜDÜRÜ PROJE VE YAPIM İŞLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
62 Metin BAYATKARA MİMAR PROJE VE YAPIM İŞLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
63 Mehmet Sıddık BOZYEL MÜHENDİS PROJE VE YAPIM İŞLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
64 Ömer Faruk BİRCİK MÜHENDİS PROJE VE YAPIM İŞLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
65 Abdullah VAROLGÜNEŞ MÜHENDİS PROJE VE YAPIM İŞLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
66 Aydın BULŞU MÜHENDİS PROJE VE YAPIM İŞLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
67 Yusuf ÖZDEMİR MÜHENDİS PROJE VE YAPIM İŞLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
68 Saim KÖSE TEKNİKER PROJE VE YAPIM İŞLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
69 Ali BAYLAS TEKNİKER PROJE VE YAPIM İŞLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
70 Mehmet KOVALAR TEKNİKER PROJE VE YAPIM İŞLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
71 Şahin BAKIRCI TEKNİKER PROJE VE YAPIM İŞLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
72 Nuri ŞABAHAT TEKNİKER PROJE VE YAPIM İŞLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
73 Murat ÇİBUK TEKNİKER PROJE VE YAPIM İŞLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
74 Erkan ANŞİN TEKNİKER PROJE VE YAPIM İŞLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
75 Ahmet ÖNALAN TEKNİKER PROJE VE YAPIM İŞLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
76 Murad Yavuz ÇAMKURU TEKNİKER PROJE VE YAPIM İŞLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
77 Ali BÖRÜ TEKNİSYEN PROJE VE YAPIM İŞLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
78 Nevin ÇAMKURU ŞUBE MÜDÜRÜ YAPI DENETİMİ VE YAPI MALZEMELERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
79 Zerrin YAKUT MÜTEVELİZADE MİMAR YAPI DENETİMİ VE YAPI MALZEMELERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
80 Burcu DAĞ MİMAR YAPI DENETİMİ VE YAPI MALZEMELERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
81 Aydın GÜR MÜHENDİS YAPI DENETİMİ VE YAPI MALZEMELERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
82 Selim ALPKIRAY MÜHENDİS YAPI DENETİMİ VE YAPI MALZEMELERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
83 Mahsum SEMERCİ MÜHENDİS YAPI DENETİMİ VE YAPI MALZEMELERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
84 Hüseyin CANBAY TEKNİKER YAPI DENETİMİ VE YAPI MALZEMELERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
85 Yemlihan ERDOĞAN TEKNİKER YAPI DENETİMİ VE YAPI MALZEMELERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
86 Filit ARGUNAĞA TEKNİSYEN YAPI DENETİMİ VE YAPI MALZEMELERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
87 Cemal ANACUR İDARİ BÜRO GÖREVLİSİ (SÖZLEŞMELİ) YAPI DENETİMİ VE YAPI MALZEMELERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
88 Tuğba KIR ÖZKAN ŞUBE MÜDÜRÜ ÇEVRE YÖNETİMİ VE DENETİMİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
89 Işılay ALPKIRAY MÜHENDİS ÇEVRE YÖNETİMİ VE DENETİMİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
90 Mazlum BULDAĞ MÜHENDİS ÇEVRE YÖNETİMİ VE DENETİMİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
91 Nazlı Deniz DUMLUPINAR MÜHENDİS (SÖZLEŞMELİ) ÇEVRE YÖNETİMİ VE DENETİMİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
92 Mehmet ÇAĞATAY TEKNİKER ÇEVRE YÖNETİMİ VE DENETİMİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
93 Murat ALTUNCU TEKNİKER ÇEVRE YÖNETİMİ VE DENETİMİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
94 Necat KIZILARSLAN ŞUBE MÜDÜRÜ YEREL YÖNETİMLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
95 Sibel ÖZGÜNLÜ TEKNİKER YEREL YÖNETİMLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
96 Abdurrezak DENER TEKNİKER YEREL YÖNETİMLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
97 Sevgi GÜDÜRÜ VERİ HAZ. VE KONT. İŞLETMENİ YEREL YÖNETİMLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
98 Neval ERTAŞ VERİ HAZ. VE KONT. İŞLETMENİ YEREL YÖNETİMLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ    
99 İlker AKTAŞ MİLLİ EMLAK MÜDÜR YARDIMCISI MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ    
100 Yener KIRIKÇI MİLLİ EMLAK DENETMENİ MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ    
101 Zülküf KILIÇ MİLLİ EMLAK UZMANI MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ    
102 Ali ESEN MİLLİ EMLAK UZMANI MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ    
103 Ercan EREN TEKNİKER MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ    
104 Recep BURTAŞKIRAY TEKNİKER MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ    
105 Tahsin CANKARA TEKNİKER MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ    
106 Gaffar Okan DİNÇ SAĞLIK TEKNİKERİ MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ    
107 Cindi ÖZTAŞ TEKNİSYEN MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ    
108 Mehmet Sait AYDIN VERİ HAZ. VE KONT. İŞLETMENİ MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ    
109 İlhami ATAN VERİ HAZ. VE KONT. İŞLETMENİ MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ    
110 Saim KİŞİ VERİ HAZ. VE KONT. İŞLETMENİ MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ    
111 Tarık KİŞİ VERİ HAZ. VE KONT. İŞLETMENİ MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ    
112 Mehmet BUKAN VERİ HAZ. VE KONT. İŞLETMENİ MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ    
113 Hasan KISA VERİ HAZ. VE KONT. İŞLETMENİ MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ    
114 Ali ANİK VERİ HAZ. VE KONT. İŞLETMENİ MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ    
115 Sebiha ÇALBAY VERİ HAZ. VE KONT. İŞLETMENİ MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ    
116 Abdulmuttalip ENÖN VERİ HAZ. VE KONT. İŞLETMENİ MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ    
117 Sakine ÇOBAN MEMUR(Ş) MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ    
118 Muhammed Furkan KIZGIN MEMUR(Ş) MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ    
119 Abdulmenaf GENGÖRÜ MEMUR(Ş) MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ    
120 Dilan KÖKTAŞ MEMUR(Ş) MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ    
121 Zeynep YÜZYIL BÜRO PERSONELİ (SÖZLEŞMELİ) MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ    
122 Tuba ÇAVLİ BÜRO PERSONELİ (SÖZLEŞMELİ) MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ    
123 Erdinç YAVUZ BÜRO PERSONELİ (SÖZLEŞMELİ) MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ    
124 Ruken EREL BÜRO PERSONELİ (SÖZLEŞMELİ) MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ