Bingöl Valiliği
Bingöl Valiliği
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü
Bingöl Valiliği
Bingöl Valiliği
Personel isim listesi
1 İsa GÜLGÜR BİNGÖL ÇEV.ŞEH.VE.İKL.DEĞ.İL MÜD. BİNGÖL ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
2 Hasip EKİCİ BİNGÖL ÇEV.ŞEH.VE.İKL.DEĞ.İL MÜD. BİNGÖL ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
3 İrfan DAĞTEKİN MİLLİ EMLAK MÜDÜRÜ BİNGÖL ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
4 Züleyha KARADAĞ AVUKAT (SÖZLEŞMELİ) BİNGÖL ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
5 Yener KIRIKÇI MİLLİ EMLAK DENETMENİ BİNGÖL ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
6 Remzi KİŞİ ŞUBE MÜDÜRÜ BİNGÖL ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
7 Tuğba KIR ÖZKAN ŞUBE MÜDÜRÜ BİNGÖL ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
8 Mehmet CAV ŞUBE MÜDÜRÜ BİNGÖL ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
9 M.Selim ORAK ŞÜBE MÜDÜRÜ BİNGÖL ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
10 Fethullah DİNLER ŞUBE MÜDÜRÜ BİNGÖL ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
11 Nevin ÇAMKURU ŞUBE MÜDÜRÜ BİNGÖL ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
12 Necat KIZILARSLAN ŞUBE MÜDÜRÜ BİNGÖL ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
13 Soner OKÇUOĞLU ŞUBE MÜDÜRÜ BİNGÖL ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
14 Vahit ÇAY ŞUBE MÜDÜRÜ BİNGÖL ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ İL MÜDÜRLÜĞÜ
15 Abdulkadir ARSLANBOĞA ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRÜ BAKANLIK (YAPI İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ) GÖREVLİ
16 Veysel MÜTEVELİZADE MÜHENDİS AFET KOORDİNASYON VE İSKAN ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
17 Aydın ALAS TEKNİKER AFET KOORDİNASYON VE İSKAN ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
18 Fırat TUTKAL TEKNİKER AFET KOORDİNASYON VE İSKAN ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
19 Hayyam BOZTİMUR VERİ HAZ. VE KONT. İŞLETMENİ AFET KOORDİNASYON VE İSKAN ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
20 Fikri AKSOY KONTROL TEKNİSYENİ (İŞÇİ) AFET KOORDİNASYON VE İSKAN ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
21 Ziyaettin AKSAKAL MÜHENDİS ALTYAPI VE KENT. DÖN. HİZ. SORUMLU ŞUB MÜD.
22 Aygül BARASI TEKNİKER ALTYAPI VE KENT. DÖN. HİZ. SORUMLU ŞUB MÜD.
23 Sinan ERDEN TEKNİKER ALTYAPI VE KENT. DÖN. HİZ. SORUMLU ŞUB MÜD.
24 Yavuz ERTAŞ VERİ HAZ. VE KONT. İŞLETMENİ ALTYAPI VE KENT. DÖN. HİZ. SORUMLU ŞUB MÜD.
25 Mehmet Emin KORKUTATA AYNİYAT SAYMANI BİLGİ TEK. İNS. KAY VE DES. HİZ. SOR. ŞUBE MÜD.
26 Sadık ELÇİ TEKNİKER BİLGİ TEK. İNS. KAY VE DES. HİZ. SOR. ŞUBE MÜD.
27 Halil ACAR TEKNİKER BİLGİ TEK. İNS. KAY VE DES. HİZ. SOR. ŞUBE MÜD.
28 Eşref KİŞEÇOK TEKNİKER BİLGİ TEK. İNS. KAY VE DES. HİZ. SOR. ŞUBE MÜD.
29 Sin Ahmet KOÇ TEKNİKER BİLGİ TEK. İNS. KAY VE DES. HİZ. SOR. ŞUBE MÜD.
30 Sertip ATAN TEKNİKER BİLGİ TEK. İNS. KAY VE DES. HİZ. SOR. ŞUBE MÜD.
31 Ayten BAYSAL TEKNİKER BİLGİ TEK. İNS. KAY VE DES. HİZ. SOR. ŞUBE MÜD.
32 Hasan ÇİFTÇİ TEKNİKER BİLGİ TEK. İNS. KAY VE DES. HİZ. SOR. ŞUBE MÜD.
33 Sedat KORKUTATA TEKNİKER BİLGİ TEK. İNS. KAY VE DES. HİZ. SOR. ŞUBE MÜD.
34 Yılmaz AŞAN TEKNİSYEN BİLGİ TEK. İNS. KAY VE DES. HİZ. SOR. ŞUBE MÜD.
35 Filit ARGUNAĞA TEKNİSYEN BİLGİ TEK. İNS. KAY VE DES. HİZ. SOR. ŞUBE MÜD.
36 Hasan ARSLAN VERİ HAZ. VE KONT. İŞLETMENİ BİLGİ TEK. İNS. KAY VE DES. HİZ. SOR. ŞUBE MÜD.
37 Nazım DANIŞ VERİ HAZ. VE KONT. İŞLETMENİ BİLGİ TEK. İNS. KAY VE DES. HİZ. SOR. ŞUBE MÜD.
38 Mehmet Zeki BOZUYLA MEMUR(Ş) BİLGİ TEK. İNS. KAY VE DES. HİZ. SOR. ŞUBE MÜD.
39 Serhat SAKUR İDARİ BÜRO GÖREVLİSİ (SÖZLEŞMELİ) BİLGİ TEK. İNS. KAY VE DES. HİZ. SOR. ŞUBE MÜD.
40 Mahmut BARAÇ BEKÇİ BİLGİ TEK. İNS. KAY VE DES. HİZ. SOR. ŞUBE MÜD.
41 Vahyettin KANDEMİR HİZMETLİ (Ş) BİLGİ TEK. İNS. KAY VE DES. HİZ. SOR. ŞUBE MÜD.
42 Sedat DEMİR HİZMETLİ (Ş) BİLGİ TEK. İNS. KAY VE DES. HİZ. SOR. ŞUBE MÜD.
43 Muhittin GÜNAYDIN İNŞAAT USTASI (İŞÇİ) BİLGİ TEK. İNS. KAY VE DES. HİZ. SOR. ŞUBE MÜD.
44 Gıyasettin KILIÇ SÜREKLİ İŞÇİ BİLGİ TEK. İNS. KAY VE DES. HİZ. SOR. ŞUBE MÜD.
45 Yaşar EKİNCİOĞLU SÜREKLİ İŞÇİ BİLGİ TEK. İNS. KAY VE DES. HİZ. SOR. ŞUBE MÜD.
46 Tahsin ÇİNTAY SÜREKLİ İŞÇİ BİLGİ TEK. İNS. KAY VE DES. HİZ. SOR. ŞUBE MÜD.
47 Abdulmuttalip ÇİNTAY SÜREKLİ İŞÇİ BİLGİ TEK. İNS. KAY VE DES. HİZ. SOR. ŞUBE MÜD.
48 Özkan KALA SÜREKLİ İŞÇİ BİLGİ TEK. İNS. KAY VE DES. HİZ. SOR. ŞUBE MÜD.
49 Murat DENİZ SÜREKLİ İŞÇİ BİLGİ TEK. İNS. KAY VE DES. HİZ. SOR. ŞUBE MÜD.
50 Umut ESENDEMİR SÜREKLİ İŞÇİ BİLGİ TEK. İNS. KAY VE DES. HİZ. SOR. ŞUBE MÜD.
51 Mehmet BOĞATEKİN SÜREKLİ İŞÇİ BİLGİ TEK. İNS. KAY VE DES. HİZ. SOR. ŞUBE MÜD.
52 İdris KIZILARSLAN SÜREKLİ İŞÇİ BİLGİ TEK. İNS. KAY VE DES. HİZ. SOR. ŞUBE MÜD.
53 Mehmet Sait YALNIZ SÜREKLİ İŞÇİ BİLGİ TEK. İNS. KAY VE DES. HİZ. SOR. ŞUBE MÜD.
54 İsmail İNAK SÜREKLİ İŞÇİ BİLGİ TEK. İNS. KAY VE DES. HİZ. SOR. ŞUBE MÜD.
55 Zühra ALİMOĞLU SÜREKLİ İŞÇİ BİLGİ TEK. İNS. KAY VE DES. HİZ. SOR. ŞUBE MÜD.
56 Mehmet ARDA SÜREKLİ İŞÇİ BİLGİ TEK. İNS. KAY VE DES. HİZ. SOR. ŞUBE MÜD.
57 Neslihan ÇOŞKUNÇAY SÜREKLİ İŞÇİ BİLGİ TEK. İNS. KAY VE DES. HİZ. SOR. ŞUBE MÜD.
58 Şinasi ONUK VERİ HAZ. VE KONT. İŞLETMENİ BİLGİ TEK. İNS. KAY VE DES. HİZ. SOR. ŞUBE MÜD.
59 M. Baki ALKAN HİZMETLİ BİLGİ TEK. İNS. KAY VE DES. HİZ. SOR. ŞUBE MÜD.
60 Tuncay ANILIR MÜHENDİS ÇED VE ÇEVRE İZİNLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜD.
61 Ferit BÜRLÜKKARA MÜHENDİS ÇED VE ÇEVRE İZİNLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜD.
62 Necat BÜRKEK TEKNİKER ÇEVRE YÖNETİMİ VE DENETİMİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜD.
63 Işılay ALPKIRAY MÜHENDİS ÇEVRE YÖNETİMİ VE DENETİMİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜD.
64 Mazlum BULDAĞ MÜHENDİS ÇEVRE YÖNETİMİ VE DENETİMİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜD.
65 Nazlı Deniz DUMLUPINAR MÜHENDİS (SÖZLEŞMELİ) ÇEVRE YÖNETİMİ VE DENETİMİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜD.
66 Murat ALTUNCU TEKNİKER ÇEVRE YÖNETİMİ VE DENETİMİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜD.
67 Mehmet ÇAĞATAY TEKNİKER ÇEVRE YÖNETİMİ VE DENETİMİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜD
68 Zerrin YAKUT MÜTEVELİZADE MİMAR İMAR VE PLANLAMADAN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
69 Osman BERDİBEK MÜHENDİS BİNGÖL VALİLİĞİ İL GÖÇ İDARESİ BAŞKANLIĞI  (GÖREVLİ)
70 Ahmet YÜCEL MÜHENDİS İMAR VE PLANLAMADAN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
71 Yusuf Emre CANDAN MÜHENDİS İMAR VE PLANLAMADAN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
72 Fahrettin PALA ŞEHİR PLANCISI İMAR VE PLANLAMADAN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
73 Ahmet AYDOĞDU TEKNİKER İMAR VE PLANLAMADAN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
74 İlker AKTAŞ MİLLİ EMLAK MÜDÜR YARDIMCISI MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ
75 Zülküf KILIÇ MİLLİ EMLAK UZMANI MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ
76 Ali ESEN MİLLİ EMLAK UZMANI MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ
77 Ercan EREN TEKNİKER MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ
78 Recep BURTAŞKIRAY TEKNİKER MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ
79 Tahsin CANKARA TEKNİKER MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ
80 Gaffar Okan DİNÇ SAĞLIK TEKNİKERİ MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ
81 Cindi ÖZTAŞ TEKNİSYEN MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ
82 Mehmet Sait AYDIN VERİ HAZ. VE KONT. İŞLETMENİ MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ
83 İlhami ATAN VERİ HAZ. VE KONT. İŞLETMENİ MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ
84 Saim KİŞİ VERİ HAZ. VE KONT. İŞLETMENİ MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ
85 Tarık KİŞİ VERİ HAZ. VE KONT. İŞLETMENİ MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ
86 Mehmet BUKAN VERİ HAZ. VE KONT. İŞLETMENİ MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ
87 Hasan KISA VERİ HAZ. VE KONT. İŞLETMENİ MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ
88 Ali ANİK VERİ HAZ. VE KONT. İŞLETMENİ MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ
89 Sebiha ÇALBAY VERİ HAZ. VE KONT. İŞLETMENİ MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ
90 Abdulmuttalip ENÖN VERİ HAZ. VE KONT. İŞLETMENİ MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ
91 Sakine ÇOBAN MEMUR(Ş) MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ
92 Muhammed Furkan KIZGIN MEMUR(Ş) MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ
93 Abdulmenaf GENGÖRÜ MEMUR(Ş) MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ
94 Dilan KÖKTAŞ MEMUR(Ş) MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ
95 Erdinç YAVUZ BÜRO PERSONELİ (SÖZLEŞMELİ) MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ
96 Ruken EREL BÜRO PERSONELİ (SÖZLEŞMELİ) MİLLİ EMLAK MÜDÜRLÜĞÜ
97 Metin BAYATKARA MİMAR PROJE VE YAPIM İŞLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
98 Haşim KOÇAKELÇİ MÜHENDİS PROJE VE YAPIM İŞLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
99 Mehmet Sıddık BOZYEL MÜHENDİS PROJE VE YAPIM İŞLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
100 Ömer Faruk BİRCİK MÜHENDİS PROJE VE YAPIM İŞLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
101 Mahsum SEMERCİ MÜHENDİS PROJE VE YAPIM İŞLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
102 Abdullah VAROLGÜNEŞ MÜHENDİS PROJE VE YAPIM İŞLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
103 Aydın BULŞU MÜHENDİS PROJE VE YAPIM İŞLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
104 Yusuf ÖZDEMİR MÜHENDİS PROJE VE YAPIM İŞLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
105 Ali BAYLAS TEKNİKER PROJE VE YAPIM İŞLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
106 Mehmet KOVALAR TEKNİKER PROJE VE YAPIM İŞLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
107 Nuri ŞABAHAT TEKNİKER PROJE VE YAPIM İŞLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
108 Saim KÖSE TEKNİKER PROJE VE YAPIM İŞLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
109 Erkan ANŞİN TEKNİKER PROJE VE YAPIM İŞLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
110 Murat ÇİBUK TEKNİKER PROJE VE YAPIM İŞLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
111 Şahin BAKIRCI TEKNİKER PROJE VE YAPIM İŞLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
112 Ahmet ÖNALAN TEKNİKER PROJE VE YAPIM İŞLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
113 Murad Yavuz ÇAMKURU TEKNİKER PROJE VE YAPIM İŞLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
114 Ali BÖRÜ TEKNİSYEN PROJE VE YAPIM İŞLERİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
115 Burcu DAĞ MİMAR YAPI DENETİMİ VE YAPI MALZ. SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
116 Mustafa ÖZCAN MÜHENDİS YAPI DENETİMİ VE YAPI MALZ.SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
117 Selim ALPKIRAY MÜHENDİS YAPI DENETİMİ VE YAPI MALZ.SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
118 Aydın GÜR MÜHENDİS YAPI DENETİMİ VE YAPI MALZ. SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
119 Yemlihan ERDOĞAN TEKNİKER YAPI DENETİMİ VE YAPI MALZ SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
120 Hüseyin CANBAY TEKNİKER YAPI DENETİMİ VE YAPI MALZ. SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
121 Cemal ANACUR İDARİ BÜRO GÖREVLİSİ (SÖZLEŞMELİ) YAPI DENETİMİ VE YAPI MALZ.SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
122 Sibel ÖZGÜNLÜ TEKNİKER YEREL YÖNETİMLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
123 Abdurrezak DENER TEKNİKER YEREL YÖNETİMLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
124 Neval ERTAŞ VERİ HAZ. VE KONT. İŞLETMENİ YEREL YÖNETİMLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
125 Sevgi GÜDÜRÜ MEMUR(Ş) YEREL YÖNETİMLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ